Imiona po francusku zgodne z odchudzaniem ze zdrową dietą

Jest to warunkiem koniecznym do spełnienia, zanim będziemy mówić o utracie wagi, a to niestety “guru” w czasowych dietach komercyjnych: schudnąć w sposób skuteczny i trwałych na zawsze zmienić swoje nawyki żywieniowe.Jeśli ma dojść do punktu, w którym masz nadwagę lub otyłość, to znaczy, że coś jest nie w porządku w stylu życia, a zatem musisz się  radykalnie zmienić. Efekty Green Magma Nie do pomyślenia, aby zaproponować osobie przestrzegać diety odchudzania przez pewien okres czasu, a następnie pozwolić jej wrócić do poprzednich złych nawyków żywieniowych.

Właściwa dieta nie powinna koncentrować się wyłącznie na utracie wagi.

utrata wagiTo, rzeczywiście, powinno mieć drugorzędne znaczenie, przyjemna konsekwencja diety która dąży przede wszystkim do poprawy wewnętrznego zdrowia całego ciała, a nie tylko zewnętrznego. Każda osoba z minimum wiedzy o żywieniu może tworzyć plan diety, który pozwoli każdemu szybko schudnąć, ale tylko lekarze i eksperci i specjaliści są w stanie zrozumieć dietę, oparte na najnowszych odkryciach naukowych, gdzie będziesz w stanie nie tylko stracić nadmiar masy ciała, ale przede wszystkim w celu poprawy stanu zdrowia, leczenia i zapobiegania tym wszystkim chorobom związanym z niezrównoważoną dietą. Kolejnym punktem tej przesłanki jest zrozumieć i przyswoić to, że prawie wszystkie plany diet krótkoterminowych, są  prawda, więc można stracić dużo masy w krótkim czasie. Jakie imiona po francusku są najbardziej popularne?

Wiele osób czuje się lepiej po kilku dniach diety, ale nie jest to wynik jakości.

Większość ludzi ma bardzo złą i niezrównoważoną codzienną dietę a po przejściu na każdą inną dietę opracowaną przez najbardziej niekompetentnego dietetyka, często jest normalne aby czuć się lepiej a może i mieć więcej energii zwłaszcza w pierwszych dniach. Ale jest podstawowy grzech wszystkich planów diety które obiecują szybką utratę wagi pozostawiają wolne pole aby jeść te produkty  powszechnie związane z bogatą i ciężką dietą (mięso, masło, słonina, makaron, ser, desery): mogą one pracować bardziej lub mniej dobrze w krótkim czasie, ale nie zawsze gdy weźmie się pod uwagę wpływ na zdrowie w perspektywie średnio- i długoterminowej.

Schudnąć nawet przy złej diecie pomaga tymczasowo niższe stężenia triglicerydów, zwiększenie efektywności insuliny oraz obniżają ciśnienie. Ale w dłuższej perspektywie będzie można stracić te zalety, a nabyć o wiele bardziej poważnych wad: niewydolność nerek, zwiększone ryzyko chorób serca, nowotwory, osteoporoza, zawały serca, cukrzyca, to tylko niektóre z chorób związanych z dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, białka zwierzęcego, a brakuje błonnika, owoców i warzyw. Imiona po francusku często przypominają swoim brzmieniem różne owoce i warzywa.

Dziś niestety ten rodzaj diety współistnieje  bardziej z popularnością, iż każdy dzień znajduje nowych zwolenników często niesłusznie reklamowany w prasie i telewizyjnych. Są to tak zwane “diety nisko węglowodanowe”, które mają niezbilansowany procent kalorii na korzyść tłuszczu i białka, a zwiększając i tak już dużą część spożywanych pokarmów zwierzęcych w tradycyjnej diecie zachodniej. To bardzo zły sposób aby schudnąć, ale to świetny sposób, aby znacząco zwiększyć ryzyko chorób przewlekłych. Jak to możliwe by wyobrazić sobie dietę, która jest jawnie niezgodna z wytycznymi wszystkich żywieniowców i instytucji badawczych zapraszając do zmniejszenia spożycia żywności pochodzenia zwierzęcego i produktów rafinowanych na rzecz owoców, warzyw i całej żywności roślinnej.

Prawdopodobnie jedynym powodem tych “ekspertów” jest czysto powroty gospodarcze i handlowe, tak jak imiona po francusku.

Często tym dietom towarzyszą pełne pakiety produktów markowych ich twórcy mówią, że są  Imiona po francusku“geniuszami” lub niezrozumiani przez środowisko naukowe, a ich sukces powstaje dzięki współudziale mediów, aby przyciągnąć zwolenników, prawdziwych naśladowców że dzięki dobremu  słowu udaje im się dokonać bezsensownej nowej chwilowej mody.
Wynik? Ponad 90% ludzi, którzy stosują dietę odzyskują utracony cały ciężar w krótkim czasie, dodając kilka dodatkowych funtów. Imiona po francusku brzmią wyjątkowo pięknie dla polskiego ucha. W rzeczywistości plan diety nisko węglowodanowej i ogólnie te niskiej jakości powodują spowolnienie metabolizmu, który jest zbiorem procesów biochemicznych zachodzących w organizmie człowieka i wyznacza tempo w jakim dana osoba zużywa kalorie.  Po okresie diety niskokalorycznej ciało zwalnia metabolizm zachowuje rezerwy i ułatwia przeżycie w stanie niedoboru w tym przypadku żywności. Po powrocie do normalnej diety zwiększa się spożycie kalorii, metabolizm zwalnia, nie będzie można spożywać wszystkie kalorii, które przyczynią się do zwiększenia masy ciała, dodając więcej funtów niż waga przed dietą. Celem tej selekcji jest zajęcie i analizowane najskuteczniejszego plany żywieniowego, oparte na produktach roślinnych, a nie tylko pozwoli Ci schudnąć i utrzymać zdrową wagę, ale także poprawi ogólną kondycję organizmu. Prezentujemy program medyczny Joel Fuhrman, “Eat To Live” (w tłumaczeniu “jeść, aby żyć”). W przyszłości opracują inne plany diety, takie jak John McDougall.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *